Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Absolon Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Absolon movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Absolon на 25 Мбит
Captain.Fantastic.2016.720p.WEBRip.x264. (894 MB) Nerve.2016.HDRip.x264.AAC-OzZY1.mkv (1046 MB)
Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1418 MB) The Shallows.2016.BDRip.XVID.CZ.avi (1600 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Absolon downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Hannibal Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Absolon movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.2 / 10 (2721)
[ Fight for the cure... Or face extermination! ] - In a world ravaged by disease, he's the only cure... and the last hope for human-kind.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle