Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

21 Grams Македонски преводи (2003) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот21 GRAMS-MKD.sub (41610бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот21 Grams (2003)25.000 FPS
ДодавачSrkyman (a) @ . преземени2752x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

21 Grams преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
21 Grams1CD67x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:21 Grams download21 Grams SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Bim Distribuzione [it] | Focus Features [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:21 Grams movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.7 / 10 (196471)
[ They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death... everyone. The weight of a stack of ] - A freak accident brings together a critically ill mathematician, a grieving mother, and a born-again ex-con.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle