Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
The Alarmist subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

The Alarmist Македонски преводи (1997) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:The Alarmist movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Life During Wartime (eng), O ALARMISTA (eng), The Alarmist (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (787)
[ Don't be alarmed... they're professionals. ] - Young Tommy Hudler decides to become a security systems salesman, and is an instant success. Everything seems to be going great until he discovers there's more to this business and his boss...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle