Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Core Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Core преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Core.2003.720p.BrRip.x264.BOKUTOX.YIFY1CD81x 0.00
thecore1CD29x 0.00titlovic
Core, The (2003)2CD170x 0.00jugo (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download The CoreThe Core watch online for freeThe Core downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Core movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Core (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (81306)
[ Earth has a deadline ] - The only way to save Earth from catastrophe is to drill down to the core and set it spinning again.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle