Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Cabin Fever Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Cabin Fever преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Cabin fever1CD118x 0.00ajta
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toCabin Fever downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lions Gate
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cabin Fever movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Грозница во куќарката (mac), Cabin Fever (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (66636)
[ Unsichtbar. Lautlos. Tödlich. (Invisible. Silent. Deadly.) (German DVD) ] - A group of five college graduates rent a cabin in the woods and begin to fall victim to a horrifying flesh-eating virus, which attracts the unwanted attention of the homicidal locals.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle