Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Texas Chainsaw Massacre Македонски преводи (2003) 1CD sub

Преземи: The Texas Chainsaw Massacre movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Texas Chainsaw Massacre на 25 Мбит
arrow.502.hdtv-lol[ettv].mkv (276 MB) Supergirl.S02E01.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (861 MB)
Blood Father 2016 1080p BluRay DTS x264- (10246 MB) Westworld.S01E02.SLOSubs.HDTV.XviD-N33D3 (672 MB)
The Texas Chainsaw Massacre преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.x264.utkuemre1CD8x 0.00titlovic
Texas-MKD1CD44x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Texas Chainsaw Massacre downloadThe Texas Chainsaw Massacre SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line Cinema [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Texas Chainsaw Massacre movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Texas Chainsaw Massacre (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (109415)
[ You want scary? THIS is scary! ] - After picking up a traumatized young hitchhiker, five friends find themselves stalked and hunted by a deformed chainsaw-wielding killer and his family of equally psychopathic killers.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle