Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Miss Congeniality Македонски преводи (2000) 2CD sub

Преземи: Miss Congeniality movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Miss Congeniality на 25 Мбит
The.Blacklist.S04E04.HDTV.x264-KILLERS[e (252 MB) The.Flash.2014.S03E02.HDTV.x264-xTV.mkv (233 MB)
supernatural.1201.hdtv-lol[ettv].mkv (241 MB) Marvel\'s Luke Cage S01E13 720p WEBRip x (699 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Miss Congeniality downloadMiss Congeniality SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Castle Rock | Warner Bros. (UK)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Miss Congeniality movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Miss Congeniality (eng), Miss Undercover (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (138734)
[ She's Got A Killer To Catch... Right After The Swimsuit Competition. ] - An FBI agent must go undercover in the Miss United States beauty pageant to prevent a group from bombing the event.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle