Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Hollow Man Македонски преводи (2000) 1CD txt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hollow Man преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hollow Man [2000]1CD69x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toHollow Man downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Hollow Man movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Людина невидимка (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (110084)
[ If you can't see him, if you can't find him, you can't stop him. ] - When the leader of a team of scientists volunteers to be the test subject for their experiment in human invisibility, he slowly unravels and turns against them, with horrific consequences.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle