Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Cherry Falls subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Cherry Falls Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cherry Falls movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.2 / 10 (14002)
[ ] - In the small town of Cherry Falls, a psychotic murderer is killing off the virgins of the local high school.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle