Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Hackers Македонски преводи (1995) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hackers преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTVRip 720p1CD24x 0.00titlovic
Hackers I mk1CD57x 0.00titlovic
Hackers (1995) HDTVRip 720p1CD204x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toHackers downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hackers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Hackers (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (59462)
[ There is no right or wrong, only fun and boring ] -
Режирано од :
Земја:
Hide ads
download subtitle