Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
The Silence of the Lambs subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

The Silence of the Lambs Македонски преводи (1991) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Silence of the Lambs преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Silence.Of.The.Lambs.1991.BluRay.1080p.x264.DTS-WiKi1CD437x 0.00
dvdrip1CD294x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Silence of the Lambs downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Silence of the Lambs movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:A bárányok hallgatnak (eng), Silence of the Lambs (eng), The Silence of the Lambs (eng), Мовчання ягнят (eng)
Рејтинг на филмот:8.6 / 10 (1071348)
[ Prepare yourself for the most exciting, mesmerising and terrifying two hours of your life! ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle