Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Shaft Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: Shaft movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Shaft на 25 Мбит
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-FZHD (848 MB) New.Girl.S06E04.HDTV.x264-FLEET.mkv (178 MB)
Greys.Anatomy.S13E04.HDTV.x264-FLEET[ezt (235 MB) Shameless.US.S07E01.HDTV.XviD-FUM.avi (448 MB)
Shaft преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Shaft.2000.1080p.BluRay.x264.YIFY1CD35x 0.00
Shaft (2000)2CD72x 0.00brzi75 (a)
Shaft (2000)1CD536x 0.00brzi75 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Shaft downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Filmax (Spanish) | Paramount
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shaft movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Shaft (eng), Shaft Returns (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (58713)
[ Still the man, any questions? ] - New York City police detective John Shaft (nephew of the original 1970s detective) goes on a personal mission to make sure the son of a real estate tycoon is brought to justice after a racially-motivated murder.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle