Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

U-571 Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: U-571 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи U-571 на 25 Мбит
ncis.1404.hdtv-lol[ettv].mkv (230 MB) Supergirl.S02E01.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (861 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.Xvi (361 MB) The.Blacklist.S04E04.HDTV.x264-xTV.mkv (252 MB)
U-571 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
U-571.2000.720p.BrRip.x264.YIFY1CD67x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:U-571 downloadU-571 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Pictures | West Video / Videoguide Company (russian)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:U-571 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:U-571 (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (65221)
[ Heroes are ordinary men who do extraordinary things in extraordinary times. ] - A German submarine is boarded by disguised American submariners trying to capture their Enigma cipher machine.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle