Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Преводи за нарушено слушање

Meet the Parents Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Meet the Parents преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Meet the Parents (2000)1CD3497x 0.00tom13 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Meet the Parents downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Pictures and Dreamworks LLC
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Meet the Parents movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Meet the parents (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (269661)
[ No pressure. ] - Male nurse Greg Focker meets his girlfriend's parents before proposing, but her suspicious father is every date's worst nightmare.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle