Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Futuresport Македонски преводи (1998) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Futuresport преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
FutureSport1CD23x 0.00titlovic
FUTURE SPORT1CD80x 0.00zerroX (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toFuturesport downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Futuresport movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Future Sport (eng)
Рејтинг на филмот:4.2 / 10 (2438)
[ In 2025, a revolutionary sport is the only way to stop a revolution. ] - In 2025, Futuresport is the organized sport of the planet. But someone else is getting organized and their game is war.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle