Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Преводи за нарушено слушање

Tarzan Македонски преводи (1999) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Tarzan преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Tarzan.1999.1080p.BrRip.x2641CD64x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Tarzan downloadTarzan SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista (in Taiwan) | Disney | Disney Finland | Disney Norway | Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Tarzan movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Tarzan (eng), Tarzan: Lord of the Apes (eng), Tarzan: Special Edition (eng), Тарзан (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (154429)
[ An immortal legend. As you've only imagined. ] - A man raised by gorillas must decide where he really belongs when he discovers he is a human.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle