Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Unbreakable Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: Unbreakable movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводот[72184] Unbreakable (2000).sub (43531бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотUnbreakable (2000)25.000 FPS
ДодавачBetaMAN (a) @ . преземени2145x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Unbreakable преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Unbreakable (2000)Преводи за нарушено слушање1CD107x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Unbreakable downloadUnbreakable SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Unbreakable movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Corpo Fechado (eng), No Ordinary Man (eng), Untitled M. Night Shyamalan Project (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (247022)
[ Some things are only revealed by accident ] - A man learns something extraordinary about himself after a devastating accident.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle