Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Zoolander Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Zoolander movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Zoolander на 25 Мбит
The.Meddler.2015.720p.BluRay.x264-DON.mk (5770 MB) dcs.legends.of.tomorrow.201.hdtv-lol[ett (338 MB)
Nerve.2016.HDRip.x264.AAC-OzZY1.mkv (1046 MB) Lucifer.S02E03.HDTV.x264-xTV.mkv (214 MB)
Zoolander преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
zoolander_mak1CD322x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Zoolander downloadZoolander SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP [ie] | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Zoolander movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Derek Zoolander (eng), Zoolander (eng), Зразковий самець (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (202679)
[ 3% Body Fat. 1% Brain Activity. ] - At the end of his career, a clueless fashion model is brainwashed to kill the Prime Minister of Malaysia.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Јазик:
Hide ads
download subtitle