Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Swordfish Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Swordfish movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Swordfish на 25 Мбит
The.Simpsons.S28E03.HDTV.x264-KILLERS[et (143 MB) lucifer.203.hdtv-lol.mkv (214 MB)
Narcos.S01E09.WEBRip.x264-TASTETV.mp4 (485 MB) Star.Trek.Beyond.2016.SLOSubs.WEBRip.Xvi (2477 MB)
Swordfish преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Swordfish.2001.BDRip.XviD.AC3-KiNGS-mac(2)1CD30x 0.00
1080p BluRay x264-SUNSPOT, BRRip 1080p x264 AAC - AcBc & (... 1CD45x 0.00titlovic
Swordfish1CD15x 0.00titlovic
Swordfish1CD1597x 1.00Acemkd (a)
Swordfish (2001)1CD155x 5.50tom13 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Swordfish downloadSwordfish SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Swordfish movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Swordfish (eng), Swordfish_ (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (156300)
[ Password Accepted ] - A covert counter-terrorist unit called Black Cell led by Gabriel Shear wants the money to help finance their war against international terrorism, but it's all locked away. Gabriel brings in convicted hacker Stanley Jobson to help him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle