Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Bad Boys Македонски преводи (1995) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Bad Boys преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bad.Boys.1995.AlexROKA1CD35x 0.00AlexROKA
BRRip XvidHD 720p-NPW1CD28x 0.00titlovic
KLAXXON1CD16x 0.00titlovic
Bad Boys (1995) BRRip XvidHD 720p-NPW1CD9937x 0.00
Bad Boys (1995)1CD419x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bad Boys downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bad Boys movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:AlexROKA (mac), Bad Boys (eng), Bulletproof Hearts (eng), Mauvais garçons (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (181236)
[ Whatcha gonna do? ] - Two hip detectives protect a murder witness while investigating a case of stolen heroin.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle