Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

End of Days Македонски преводи (1999) 1CD sub

Преземи: End of Days movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи End of Days на 25 Мбит
Nerve.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT.m (3440 MB) The.Meddler.2015.720p.BluRay.x264-DON.mk (5770 MB)
Arrow.S05E02.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARB (1348 MB) Westworld.S01E01.INTERNAL.HDTV.x264-FUM[ (404 MB)
End of Days преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip.Xvid.Delta / eod.1080p.x2641CD37x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:End of Days downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:End of Days movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Кiнець свiту (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (90069)
[ Prepare for the end. ] - At the end of the century, Satan visits New York in search of a bride. It's up to an ex-cop who now runs an elite security outfit to stop him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle