Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Jason X Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Jason X movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Jason X на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E02.720p.HDTV.X264-DIM (823 MB) New.Girl.S06E04.HDTV.x264-FLEET.mkv (178 MB)
The.Big.Bang.Theory.S10E04.720p.HDTV.X26 (469 MB) Arrow.S05E02.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARB (1348 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Jason X downloadJason X SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line (prod co.) (distributor) | e-Pipoca [br] (Portuguese)- synopsis, wallpaper, trailer
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Jason X movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Friday the 13th Part 10 (eng), Friday the 13th Part 10: Jason X (eng), Friday the 13th Part X (eng), Friday the 13th Part X: Jason X (eng), Jason X (eng), Jason X: Friday the 13th Part 10 (eng)
Рејтинг на филмот:4.4 / 10 (39284)
[ Evil Gets An Upgrade ] - Jason Voorhees returns with a new look, a new machete, and his same murderous attitude as he is awakened on a spaceship in the 25th century.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle