Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Harry Potter and the Sorcerer's Stone Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Sorcerer's Stone преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry_Potter_and_the_Philosophers_Stone_20011CD109x 0.00
Harry.Potter.And.The.Sorcerers.Stone.2001.720p.BRRip.XviD.... 1CD204x 1.00
DvDrip-aXXo1CD271x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toHarry Potter and the Sorcerer's Stone downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [es] | Warner Bros. [uk] | Warner Bros. [us] | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Sorcerer's Stone movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Хари Потер и Каменот на мудроста (mac), Harry Potter and the Sorcerer's Stone (eng), Harry Potter and the Sorcerer's Stone AKA Harry Potter and the Philosopher's Stone (eng), Harry Potter and the Sorcerers Stone (eng), Harry Potter és a bölcsek köve (eng), Гаррi Поттер i фiлософський камiнь (eng), Harry Potter (eng), Harry Potter a Kámen mudrců (eng), Harry Potter and the Philosopher's Stone (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (526676)
[ The Magic Begins November 16th. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle