Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Sweetest Thing Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: The Sweetest Thing movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Sweetest Thing на 25 Мбит
The.Big.Bang.Theory.S10E04.720p.HDTV.X26 (469 MB) Gotham.S03E04.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (752 MB)
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-FZHD (848 MB) The.Strain.S03E07.PROPER.HDTV.x264-KILLE (214 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Sweetest Thing downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures [us] (Flash site)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Sweetest Thing movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:The Sweetest Thing (eng), Untitled Nancy Pimental Project (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (46397)
[ A romantic comedy without the sugar. ] - A girl finds she is forced to educate herself on the etiquette of wooing the opposite sex when she finally meets Mr. Right.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle