Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Queen of the Damned Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводот[56313] Queen of the Damned (2002).srt (45328бајти) прикажи преглед

Име на издавачотQueen of the Damned (2002)23.976 FPS
ДодавачBetaMAN (a) @ . преземени2105x () . Гласај за преводи5.7 / 10 (12гласови) . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Queen of the Damned преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
[56313] Queen of the Damned (2002)1CD48x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Queen of the Damned downloadQueen of the Damned SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Queen of the Damned movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Anne Rice's Queen of the Damned (eng), Interview with the Vampire II (eng), QueenOfTheDamned-2002 (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (45440)
[ The Mother Of All Vampires ] - The vampire Lestat becomes a rock star whose music wakes up the queen of all vampires.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle