Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Jurassic Park III Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотJurasicPark3_Mkd.txt (34299бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотJurassic Park 3 (2001)25.000 FPS
ДодавачGrgamk (a) @ . преземени16085x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Jurassic Park III преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
JurasicPark3_Mkd1CD249x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toJurassic Park III downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Jurassic Park III movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:JP3 (eng), Jurassic Park 3 (eng), Jurassic Park 3: The Extinction (eng), Jurassic Park III (eng), Jurassic Park: Breakout (eng), Return to the Island: Jurassic Park 3 (eng), The Extinction: Jurassic Park 3 (eng), Парк юрського перiоду III (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (255162)
[ You know how the dream started. You know how the fantasy ended. Time to evolve from point A to site ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle