Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Brotherhood of the Wolf Македонски преводи (2001) 1CD txt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Brotherhood of the Wolf преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Brotherhood.of.The.Wolf.2001.720p.Bluray.x264.anoXmous1CD50x 0.00
Pacte des loups, Le (2001)1CD135x 0.00mirkoslav (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBrotherhood of the Wolf downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Brotherhood of the Wolf movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Brotherhood of the Wolf (eng), Le pacte des loups (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (56874)
[ The year is 1766... The hunt for a killer has begun ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle