Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Mirka Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: Mirka movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mirka на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E02.720p.HDTV.X264-DIM (823 MB) the.flash.2014.302.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB)
Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB) The.Big.Bang.Theory.S10E04.720p.HDTV.X26 (469 MB)
Mirka преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
xvid1CD4x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mirka downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Capitol Films [prod co]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mirka movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.3 / 10 (181)
[ ] - Add a Plot
Режирано од :
Жанр:
Јазик:
Hide ads
download subtitle