Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Big Momma's House Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Big Momma's House downloadBig Momma's House SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Big Momma's House movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Big Momma's House (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (69547)
[ It ain't over 'til the fat lady sings! ] - In order to protect a beautiful woman and her son from a robber, a male FBI agent disguises himself as a large grandmother.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle