Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

G.I. Jane Македонски преводи (1997) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toG.I. Jane downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:G.I. Jane movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Navy Cross (eng), Pursuit of Honor (eng), Undisclosed (eng), A Matter of Honor (eng), G.I. Jane (eng), In Pursuit of Honor (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (65304)
[ Lieutenant Jordan O'Neil wanted to join in, everybody else what's her to fail ] - A female Senator succeeds in enrolling a woman into Combined Reconnaissance Team training where everyone expects her to fail.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle