Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Invasion of the Body Snatchers subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Invasion of the Body Snatchers Македонски преводи (1978) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Invasion of the Body Snatchers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Invasion of the Body Snatchers (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (51861)
[ Pray for the human race... ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle