Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

X-Men Македонски преводи (2000) 1CD sub

Преземи: X-Men movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи X-Men на 25 Мбит
Captain.Fantastic.2016.720p.WEBRip.x264. (894 MB) Westworld.S01E01.INTERNAL.HDTV.x264-FUM[ (404 MB)
Nerve.2016.HDRip.x264.AC3-Manning.mkv (1523 MB) Nerve.2016.WEB-DL.x264-FGT.mp4 (840 MB)
X-Men преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
X-men21CD35x 0.00
X-Men[2000]DvDrip-aXXo1CD287x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:X-Men downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X-Men movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:X-Men (eng), X-Men 1 (eng), X-Men 1.5 (eng), X-Men: The Movie (eng)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (458644)
[ Protecting Those Who Fear Them. ] - Two mutants come to a private academy for their kind whose resident superhero team must oppose a terrorist organization with similar powers.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle