Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

War of the Worlds Македонски преводи (2005) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

War of the Worlds преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
War.of.The.Worlds.2005.720p.BrRip.x264.YIFY1CD184x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toWar of the Worlds downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:War of the Worlds movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Out of the Night (eng), Party in Fresno (eng), War of the Worlds (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (367560)
[ This Summer, the last war on Earth won't be started by humans. ] - As Earth is invaded by alien tripod fighting machines, one family fights for survival.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle