Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Ju-on: The Grudge Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Ju-on: The Grudge movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Ju-on: The Grudge на 25 Мбит
The Magnificent Seven 2016 NEW HD-TS x26 (2198 MB) Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1418 MB)
Star.Trek.Beyond.2016.SLOSubs.WEBRip.Xvi (2477 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.Xvi (361 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ju-on: The Grudge downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ju-on: The Grudge movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Ju-on (eng), Ju-on: The Grudge (eng), The Grudge (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (32140)
[ When a grudge from the dead passes to the living - Who is safe? ] - A mysterious and vengeful spirit marks and pursues anybody who dares enter the house in which it resides.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle