Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Toolbox Murders Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Toolbox Murders преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ToolboxMurdersThe2003-Macedonian[Xsubt.com][3917612111]1CD11x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Toolbox Murders downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Toolbox Murders movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.3 / 10 (6888)
[ Every year, thousands of people come to Los Angeles to pursue their dreams. Some succeed. Some go ho ] - A historic Hollywood hotel houses a supernatural evil. It's been subdued for decades, but when renovations start, a series of murders take place.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle