Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Million Dollar Baby Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: Million Dollar Baby movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Million Dollar Baby на 25 Мбит
dcs.legends.of.tomorrow.201.hdtv-lol[ett (338 MB) The.Big.Bang.Theory.S10E04.The.Cohabitat (810 MB)
Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB) how.to.get.away.with.murder.304.hdtv-lol (281 MB)
Million Dollar Baby преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
MillionDollarBaby1CD5017x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Million Dollar Baby downloadMillion Dollar Baby SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Filmax [es] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Million Dollar Baby movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Estonia (eng), Rope Burns (eng), Крихiтка на мiльйон доларiв (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (487642)
[ Beyond his silence, there is a past. Beyond her dreams, there is a feeling. Beyond hope, there is a ] - A determined woman works with a hardened boxing trainer to become a professional.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle