Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Hitch Македонски преводи (2005) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hitch преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hitch-cd2-MKD1CD37x 0.00
Hitch1CD727x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hitch downloadHitch SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Gaumont Columbia Tristar [fr] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hitch movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hitch (eng), Hitch - Lui sì che capisce le donne (eng), The Last First Kiss (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (254208)
[ The cure for the common man. ] - While helping his latest client woo the fine lady of his dreams, a professional "date doctor" finds that his game doesn't quite work on the gossip columnist with whom he's smitten.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle