Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Domestic Disturbance Македонски преводи (2001) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Domestic Disturbance преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Domestic Disturbance1CD19x 0.00
Domestisturbance2001-Macedonian[Xsubt.com][2433854111]1CD8x 0.00titlovic
Domestic Disturbance (2001)1CD52x 0.00ajta (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Domestic Disturbance downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Domestic Disturbance movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.5 / 10 (21843)
[ He will do anything to protect his family. ] - A divorced father discovers that his 12-year-old son's new stepfather is not what he made himself out to be.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle