Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Meet the Fockers Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: Meet the Fockers movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотMeettheFockers2004-Macedonian[Xsubt.com][9243854111].srt (131764бајти) прикажи преглед

Име на издавачотMeet the Fockers (2004)23.976 FPS
ДодавачSasa02 (a) @ . преземени3478x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Meet the Fockers на 25 Мбит
Arrow.S05E02.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (887 MB) Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1418 MB)
Nerve.2016.HDRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1303 MB) Gotham.S03E04.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (752 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Meet the Fockers downloadMeet the Fockers SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Studios [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Meet the Fockers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Meet the Fockers (eng), Meet the Fokkers (eng), Meet the Parents 2 (eng), Знайомство з Факерами (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (212710)
[ And you thought your parents were embarrassing. ] - All hell breaks loose when the Byrnes family meets the Focker family for the first time.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle