Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Bad Boys II Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: Bad Boys II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bad Boys II на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E04.HDTV.x264-FLEET[ezt (235 MB) South.Park.S20E04.HDTV.x264-FUM[ettv].mp (109 MB)
Narcos.S01E09.720p.WEBRip.x264-TASTETV.m (1644 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.Xvi (361 MB)
Bad Boys II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bad Boys 21CD117x 0.00titlovic
Bad Boys II [DVDRip][2003][Eng][BugzBunny]1CD9298x 0.00trnkiclj
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bad Boys II downloadBad Boys II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Sony Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bad Boys II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Bad Around the World (eng), Bad Boys 2 (eng), Bad Boys 2 - 2003 (eng), Bad Boys II (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (179359)
[ ] - Two loose-cannon narcotics cops investigate the flow of Ecstasy into Florida.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle