Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Taking Lives Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Taking Lives movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Taking Lives на 25 Мбит
The.Meddler.2015.720p.BluRay.x264-DON.mk (5770 MB) American.Horror.Story.S06E05.HDTV.x264-K (206 MB)
supernatural.1201.hdtv-lol[ettv].mkv (241 MB) The.Strain.S03E07.PROPER.HDTV.x264-KILLE (214 MB)
Taking Lives преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Taking.Lives.UNRATED.Directors.Cut.2004.720p.BrRip.x264.YIFY1CD68x 0.00
Taking Lives (2004)1CD2265x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Taking Lives downloadTaking Lives SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros [fr] | Warner Bros. | Warner Bros. [br]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Taking Lives movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Le voleur de vies (eng), Taking Lives (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (65845)
[ He Would Kill To Be You. ] - An FBI profiler is called in by French Canadian police to catch a serial killer who takes on the identity of each new victim.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle