Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Bourne Identity Македонски преводи (2002) 2CD sub

Преземи: The Bourne Identity movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотThe Bourne Identity cd1_mk.sub (21123бајти) прикажи прегледИме на фајлот со преводотThe Bourne Identity cd2_mk.sub (23272бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Коментар на додавачотBy AceMk
Име на издавачотThe Bourne Identity23.976 FPS
ДодавачAcemkd (a) @ . преземени12517x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Bourne Identity на 25 Мбит
The Shallows.2016.BDRip.XVID.CZ.avi (1600 MB) The.Big.Bang.Theory.S10E04.The.Cohabitat (810 MB)
Nerve.2016.HDRip.x264.AAC-OzZY1.mkv (1046 MB) the.flash.2014.302.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB)
The Bourne Identity преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Bourne.Ultimatum.2007.720p.BrRip.x264.YIFY1CD83x 0.00
The.Bourne.Identity.2002.720p.BrRip.x264.YIFY1CD300x 0.00
The Bourne Identity1CD196x 0.00
The.Bourne.Identity[2002]DvDrip-aXXo1CD301x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Bourne Identity downloadThe Bourne Identity SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Bourne Identity movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:El caso Bourne (eng), Iдентифiкацiя Борна (eng), The Bourne Identity (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (413375)
[ Danger is Bourne. ] - A man is picked up by a fishing boat, bullet-riddled and suffering from amnesia, before racing to elude assassins and regain his memory.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle