Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Blow Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотBlow_mk.sub (65083бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Blow[2001]DVDrip[ENG]-MissRipZ.avi | 738394112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.avi | 738945536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56BLOW.avi | 727685120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 2345670656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Blow.(2001).[DVDRip]-[mkv]-[ShMee]-PR3DATOR-RG.mkv | 698567874 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57blow.2001.xvid.cd2-inte.avi | 726460416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Blow DvDrip pbnj PhoenixRG.avi | 816079638 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow 2001 DvDrip - marxus.avi | 736823296 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow[2001]DvDrip.AC3[Eng][Multi-Sub]-Vex.avi | 736681984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56mrush-blow-cd1.avi | 735479808 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56BLOW.avi | 727685120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Blow.avi | 733661830 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58BLOW--REAKTOR7357--.avi | 727685120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Blow.2001-BRRip-Xvid-720p-ToPKaT.avi | 3103092736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Blow.avi | 733974528 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Blow.avi | 723204096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Blow.2001.720p.BluRay.x264-SiNNERS.mkv | 4692774502 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56blow.2001.xvid.cd1-inte.avi | 732862464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Blow.2001.1080p.BluRay.x264-CiNEFiLE.mkv | 8530522663 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Коментар на додавачотBy AceMk
Име на издавачотBlow23.976 FPS
ДодавачAcemkd (a) @ . преземени10293x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Blow преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Blow1CD118x 0.00
BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release) , 720p.BluRay.... 1CD375x 0.00titlovic
Blow (2001)1CD1117x 0.00Asporot (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Blow downloadBlow SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line Cinema
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blow movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Blow (eng), Blow: One Man's Life (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (206516)
[ Based on a True Story. ] - The story of George Jung, the man who established the American cocaine market in the 1970s.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle