Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Hannibal Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hannibal преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hannibal (2001)1CD536x 0.00fetkomk (a)
Hannibal (2001)1CD6996x 0.00rikiK (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Hannibal downloadHannibal SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM Studios [us] | MGMawards.com [us] reviews | Universal | Videoguide Company Limited [ru] (russian]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Hannibal movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hannibal (eng), The Silence of the Lambs 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (216153)
[ May the silence be broken! ] - Living in exile, Hannibal Lecter tries to reconnect with now disgraced FBI agent Clarice Starling and finds himself a target for revenge from a powerful victim.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle