Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Ocean's Eleven Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Ocean's Eleven movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Ocean's Eleven на 25 Мбит
Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB) Westworld.S01E01.INTERNAL.HDTV.x264-FUM[ (404 MB)
American.Horror.Story.S06E05.HDTV.x264-K (206 MB) lethal.weapon.104.hdtv-lol[ettv].mkv (312 MB)
Ocean's Eleven преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ocean's Eleven (2001)1CD11726x 0.00AcidSt0rM (a)
Ocean's Eleven (2001)1CD820x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ocean's Eleven downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. | Warner Bros. [us] | Warner Bros. [us] Awards Site - trailer, screenings
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ocean's Eleven movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:11 (eng), O11 (eng), Ocean's 11 (eng), Ocean's Eleven (eng), Одинадцять друзiв Оушена (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (406049)
[ 3 Casinos. 11 Guys. 150 Million Bucks. Ready To Win Big? ] - Danny Ocean and his eleven accomplices plan to rob three Las Vegas casinos simultaneously.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle