Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Terminator 3: Vzbura strojov Македонски преводи (2003) 2CD srt

Преземи: Terminator 3: Vzbura strojov movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Terminator 3: Vzbura strojov преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Terminator 3 Rise of the machines KLAXXON1CD27x 0.00
Terminator.3.Rise.Of.The.Machines.2003.720p.BDRip.XviD.AC3... 1CD8571x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Terminator 3: Vzbura strojov downloadTerminator 3: Vzbura strojov SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia TriStar Film GmbH [de] | Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Terminator 3: Vzbura strojov movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:T3 (eng), T3: Rise of the Machines (eng), Terminator 3 (eng), Terminator 3: Rise of the Machines (eng), York Square (eng), Термiнатор 3: Повстання машин (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (307964)
[ Experience the 3rd time in IMAX! ] - A cybernetic warrior from a post-apocalyptic future travels back in time to protect a 19-year old drifter and his future wife from a most advanced robotic assassin and to ensure they both survive a nuclear attack.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle