Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl Македонски преводи (2003) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Pirates.of.the.Caribbean.At.Worlds.End.2007.720p.BrRip.x26... 1CD49x 0.00
Pirates.Of.The.Caribbean.The.Curse.Of.The.Black.Pearl.2003... 1CD172x 0.00
Trilogy[Dual-audio][Eng-Hindi]~BONIIN1CD67x 0.00titlovic
Pirates of The Caribbean - The Curse of the Black Pearl - ... 2CD42x 0.00titlovic
Pirates of the Caribbean - Dead Man's Chest(2006)[Hindi&En... 1CD31615x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl downloadPirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Cascade Film [ru] | Disney | Official site [de] | Terra [es]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:P.O.T.C (eng), P.O.T.C. (eng), Pirates of the Caribbean (eng), Pirates of the Caribbean The Curse of the Black Pearl (eng), Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (eng), The Pirates of the Caribbean (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (852873)
[ Prepare to be blown out of the water. ] - Blacksmith Will Turner teams up with eccentric pirate "Captain" Jack Sparrow to save his love, the governor's daughter, from Jack's former pirate allies, who are now undead.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle