Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Minority Report Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Minority Report movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Minority Report на 25 Мбит
the.flash.2014.302.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB) The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-KILL (848 MB)
Westworld.S01E02.SLOSubs.720p.HDTV.500MB (501 MB) Blindspot.S02E05.HDTV.x264-xTV.mkv (275 MB)
Minority Report преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip[Eng]-FXG1CD107x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Minority Report downloadMinority Report SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Foxjapan [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Minority Report movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Minority Report (eng), Second Sight (eng), Total Recall 2 (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (403843)
[ You can't hide. Get ready to run! ] - In a future where a special police unit is able to arrest murderers before they commit their crimes, an officer from that unit is himself accused of a future murder.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle