Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Ghost Ship Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ghost Ship преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ghost_Ship-MKD1CD83x 0.00titlovic
Ghost Ship (2002)1CD2285x 0.00D-e-j-a-n (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toGhost Ship downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ghost Ship movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Chimera (eng), Ghost Ship (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (81529)
[ Sea Evil ] - A salvage crew that discovers a long-lost 1962 passenger ship floating lifeless in a remote region of the Bering Sea soon notices, as they prepare to tow it back to land, that strange things happen.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle