Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Futuresport Македонски преводи (1998) 1CD srt

Преземи: Futuresport movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Futuresport на 25 Мбит
Vikings.S04E17.1080p.WEB-DL.x264-FUM[ett (1737 MB) Inferno.2016.720p.Blu-ray.DD5.1.x264.RoS (6443 MB)
The Great Wall 2016 NEW HDCAM-x264-AAC-Z (724 MB) Vikings.S04E17.WEB-DL.x264-FUM[ettv].mp4 (272 MB)
Futuresport преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
FutureSport1CD20x 0.00titlovic
Futuresport (1998)1CD65x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Futuresport downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Futuresport movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Future Sport (eng)
Рејтинг на филмот:4.2 / 10 (347)
[ The fate of the world will be decided in one game. ] - In 2025, Futuresport is the organized sport of the planet. But someone else is getting organized and their game is war.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle